VYR. BUHALTERIAI

Violeta Alando

Vyr. buhalterė

violeta@integre.lt

 

Monika Zupkaitienė

Vyr. buhalterė

monika@integre.lt

Natalija Kinderevičienė

Padalinio vadovė

natalija@integre.lt

Lina Simanavičienė

Vyr. buhalterė

lina.s@integre.lt

Vilma Baracevičienė

Vyr. buhalterė

vilma@integre.lt

Agnė Šikšnienė

Vyr. buhalterė

agne@integre.lt

Virgilija Naudžiūnienė

Vyr. buhalterė

virgilija@integre.lt

VYRESNIEJI  BUHALTERIAI

Virginija Urbonaitė

virginija@integre.lt

Viktorija Mečkovskaja

viktorija@integre.lt

Irena Lisovskaja

irena@integre.lt

Vitalija Mečkovskaja

vitalija@integre.lt

Daiva Lukašenkienė

daiva@integre.lt

Sigita Streikienė

sigita@integre.lt

Inga Janickienė

inga@integre.lt

Ilona Bakanauskienė

ilona@integre.lt

Vilija Jadeškienė

vilija.j@integre.lt

Turite klausimų? Susisiekite su mumis.

Integre.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su Integre.lt slapukų politika.

Sutinku