Artimiausi seminarai ir renginiai

Mokymų programos, praktinės užduotys ir pavyzdžiai, realūs sprendimai buhalteriams, finansininkams ir vadovams.

Mažos grupės. Patyrę lektoriai. Praktiniai patarimai.

Tikroji vertė: kaip teisingai ją įvertinti pagal 13-ojo TFAS "Tikrosios vertės nustatymo" nuostatas

Seminaro pagrindinės temos: kas yra tikroji vertė, jos nustatymo eiga ir pakopos, svarba ir įtaka finansiniam rezultatui, kaip teisingai atvaizduoti įmonės finansinėje atskaitomybėje; kaip paskaičiuoti diskontuotus pinigų srautus ir dabartinę būsimų pinigų srautų vertę; Sąsaja su kitais standartais. 

28 Lapkričio, 2018. Vilnius

Plačiau.

Finansinių ataskaitų sudarymas ir pateikimas pagal TFAS

Seminare apžvelgiami reikalavimai sudarant metines ir tarpines finansines ataskaitas pagal Tarptautinius finansinės atskaitomybės standartus, apskaitos politikos ir jos keitimo, klaidų taisymo tvarka, informacijos apie veiklos segmentus tvarka, informacijos apie susijusius asmenis atskleidimo ir pateikimo reikalavimai ir kiti aktualūs klausimai, susiję su finansinės atskaitomybės sudarymu.

Gruodžio 5 d., 2018. Vilnius

Plačiau. 

 

 

Perėjimas prie TFAS ir TFAS taikymas pirmą kartą

Jei jūsų įmonė pradeda taikyti TFAS, tai perėjimas prie finansinių ataskaitų sudarymo pagal TFAS yra imlus laikui procesas ir reikalauja šio proceso tikslaus supratimo.

Įvykęs.

Programos aprašymas

Naujasis TFAS -15 „Pajamos iš sutarčių su klientais“, taikomas nuo 2018-01-01.

Nuo 2018 m sausio 1d įsigaliojo naujas 15-as TFAS „Pajamos iš sutarčių su klientais“, kuris reglamentuoja naują vieningą, penkių etapų pajamų pripažinimo principą visų rūšių sandoriams, visoms įmonėms ir visiems ūkio sektoriams.

30 Lapkričio, 2018

Plačiau    

Turtas pagal TFAS

Teisingai atvaizduoti turtą yra viena iš sudėtingiausių apskaitos sričių, nes įmonės įsigyja ir naudoja daug įvairaus turto ir daugelis finansinių rodiklių yra susiję su turto įvertinimu ir apskaita.

9 Sausio, 2019. Vilnius

Plačiau    

Kilo klausimų?

Susisiekite su mumis jums patogiu būdu. 

Integre.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su Integre.lt slapukų politika.

Sutinku