UAB „Integre” šį gruodį švenčia 10 metų veiklos jubiliejų! Prieš dešimt metų įmonė startavo su 4 žmonių kolektyvu, o dabar čia dirba daugiau kaip 55 įvairių sričių specialistų komanda.

„Mūsų  įmonės pagrindinis  turtas yra žmonės – puikūs darbuotojai, patikimi partneriai ir tiekėjai, –  teigia įmonės vadovė Žana Kel.  Šiandien Integre yra viena didžiausių buhalterinių paslaugų įmonių Lietuvoje, ir  šio pasiekimo priežastis yra tai, kad dirbame nesiblaškydami ir nekreipdami dėmesio į išorinius faktorius ir konkurentus, o tiesiog siekdami aukščiausios kokybės.”

Šiandien Integre savo paslaugas teikia daugiau kaip 200 įvairių sektorių ir verslo šakų Lietuvos įmonių. Siūlome nuo paprastų apskaitos operacijų iki sudėtingų finansinių problemų sprendimų.

„Dėkojame klientams ir partneriams už pasitikėjimą mūsų įmone. Ir toliau dirbsime gerindami paslaugas, rodydami asmeninį dėmesį klientams ir taip įrodydami, kad esame patikimas ir sąžiningas Jūsų partneris. – sakė UAB „Integre“ direktorė Žana Kel.