Džiaugiamės, kad mūsų profesionalų komanda tapo dar stipresnė prie jos prisijungus finansų ir apskaitos ekspertei, lektorei bei konsultantei Violetai Alando. Violeta Integre įmonėje dirba vyr. buhalterės pozicijoje.  Violeta specializuojasi Tarptautiniuose finansinės atskaitomybės standartuose, tačiau puikiai išmano ir Lietuvos verslo apskaitos standartus (VAS). Ji taip pat gali pakonsultuoti dėl sandorių ar projektų finansavimo iš ES lėšų subtilybių, finansinės atskaitomybės,  pinigų srautų ar konsoliduotų ataskaitų  klausimų.
Trumpas Violetos dosjė

  • 15+ metų darbo patirties apskaitos ir finansų srityje.
  • Išsilavinimas: Vilniaus universitetas Ekonomikos fakultetas, Magistras. Sertifikatai: Dpl/IAB, Dpl/IFA
  • Kita veikla: atestuota IAB (International Association of Book-Keepers. D.Britanija), IFA (Institute of Financial Accountants.D.Britanija) dėstytoja-konsultantė. TFAS mokymus veda nuo 2013 m.

Violeta Alando taip pat gali pasidžiaugti,  kad 2017 m. liepos 14 d. buvo įtraukta į Buhalterių profesionalų sąrašą pagal Audito, apskaitos, turto vertinimo ir nemokumo valdymo tarnybos  prie Finansų ministerijos sprendimą. Buvimas sąraše tarp buhalterių profesionalų reiškia, kad šie auditoriai ir apskaitos ekspertai yra įgiję tarptautinėje erdvėje pripažintų profesinių asociacijų tokių kaip ACCA, ICAEW, ICAS, NASBA sertifikuotų buhalterių pažymėjimus.

Buhalteris profesionalas, siekiantis būti įrašytas į buhalterių profesionalų sąrašą, turi būti Tarptautinės buhalterių federacijos (TBF) ar jai priklausančios organizacijos narys, turi būti  išlaikęs TBF organizacijos kvalifikacinius egzaminus, jam yra taikomi organizacijos kvalifikacijos kėlimo, etikos reikalavimai ir kokybės užtikrinimo, drausminių nuobaudų sistemos. Violeta yra Finansų Apskaitininkų  Instituto, priklausančio TBF, narė.

Gavusi asmens prašymą įtraukti į sąrašą, Tarnyba taip pat  kreipiasi  į valstybines ir privačias įstaigas dėl informacijos apie kandidatą, jo turimą profesinę kvalifikaciją,  bei patikrina prašyme pateiktų duomenų teisingumą.  Šiuo metu sąraše yra įrašyti 124 buhalteriai profesionalai.

Integre ypač didžiuojasi savo darbuotojais ir jų pasiekimais, nes būtent tai mūsų įmonę veda vis toliau į priekį ir garantuoja ilgalaikę sėkmę. Tik dirbdami su profesionalais turime unikalią galimybę augti kaip specialistai, o savo klientams teikti profesionalias ir kokybiškas paslaugas.