Kas mes ir kodėl mes

UAB „Integre“ – tai aukštos kokybės paslaugas teikianti buhalterinė įmonė, kurios pagrindinis tikslas – prisidėti prie kiekvieno kliento verslo augimo ir sėkmingo tobulėjimo. Esame profesionalų, buhalterinės apskaitos specialistų komanda, galinti pasirūpinti bet kokio masto ir sudėtingumo užduotimi (siūlome tiek kasdienius, tiek ypatingų žinių ir patirties reikalaujančius buhalterinius sprendimus). Šioje srityje dirbame daugiau nei dešimt metų, todėl apskaita – tai mūsų kasdienybė. Galime užtikrinti, kad visos operacijos bus atliekamos tinkamai ir sutartu laiku. Esame lankstus ir operatyviai dirbantis partneris, kuriam svarbiausia – lūkesčius atitinkantis rezultatas, todėl prieš imdamiesi bet kokios užduoties nuodugniai išanalizuojame situaciją, pasitariame su klientu ir sudarome labiausiai esančią situaciją atitinkantį darbų planą.

Mūsų paslaugos

UAB „Integre“ teikiamos paslaugos – tai jokių standartų, priešingai – tai individualus, kliento įmonės veiklą ir jos subtilybes atitinkantis paslaugų paketas, kuris sudaromas vadovaujantis konkrečiu atveju aktualiais įstatymais bei teisės aktais, nevarginant kliento papildoma, jam visiškai nereikalinga informacija. Dirbame tam, kad kiek įmanoma labiau sumažintume Jūsų įmonės išlaidas ir rūpesčius, todėl tiek apskaita, tiek kitos paslaugos – tai išskirtinis dėmesys ir kokybės garantas. Mums nėra neįveikiamų užduočių – galime pasirūpinti apskaita ir jos tvarkymo net tuomet, kai pastaroji buvo apleista, parengti reikiamas ataskaitas, atlikti vyriausiojo buhalterio funkcijas, organizuoti kitus apskaitos procesus ir, žinoma, konsultuoti įvairiais su buhalterine apskaita susijusiais klausimais. Esame už Jūsų verslo plėtrą, todėl siekiame, kad UAB „Integre“ teikiamos paslaugas būtų tiesiausias kelias šio tikslo link.

Ką mes siūlome

Mūsų siūloma apskaita ir kitos paslaugos – tai gerai suplanuotas komandinis darbas, suteikiantis galimybę užtikrinti, kad paslaugos bus teikiamos nuolat, be jokių trukdžių (šiam tikslui įgyvendinti sudarome kelių buhalterių komandą, kurie, iškilus nesklandumams, pavaduoja vieni kitus, taigi kliento įmonės veikla ir buhalteriniai procesai visada sekami ir kontroliuojami). Tik tokiu būdu mums pavyksta pasiekti geriausią rezultatą, garantuoti operatyvumą bei visas operacijas atlikti laiku. Esame savo srities profesionalai, todėl be aukščiausios kokybės, užtikriname ir konfidencialumą – visais atvejais su klientu pasirašome konfidencialumo sutartį, taigi galite būti ramūs dėl savo duomenų saugumo.