Buhalterinė apskaita

Pilnas buhalterinės apskaitos tvarkymas smulkioms ir vidutinėms įmonėms – sąskaitų išrašymo iki  finansinės atskaitomybės dokumentų parengimo.

 

Vyriausiojo buhalterio funkcija

Visų jūsų buhalterio atliktų operacijų kontrolė ir patikrinimas, darbo užmokesčio skaičiavimas, mokesčių skaičiavimas ir deklaravimas, ataskaitų rengimas ir konsultacijos.

Darbo užmokesčio skaičiavimas

Apskaičiuojame darbo užmokestį jūsų darbuotojams, rengiame darbo užmokesčio žiniaraščius, teikiame deklaracijas, parengiame reikalingas pažymas.

Apleistos apskaitos tvarkymas

Mes išanalizuosime, kokia yra dabartinė situacija, atliksime buhalterinės apskaitos auditą ir pateiksime rekomendacijas bei sprendimą, kaip sutvarkyti jusų apskaitą.

Įmonių steigimas

Konsultuojame įmonių steigimo, įregistravimo ir mokesčių klausimais, patariame, kaip pradėti savo verslą ir išsirinkti tinkamiausią teisinę formą ar individualios veiklos vykdymo būdą.

Konsultacijos

Konsultuojame jums aktualiais apskaitos ir mokesčių klausimais: apskaitos tvarkymas, mokesčių skaičiavimas, deklaravimas, mokesčių optimizavimo, mokestinių patikrinimų ir paaiškinimų teikimas, apskaitos politika ir metodika.

Bendrijų ir asociacijų apskaita

Turime sukaupę specifinių žinių ir patirties, todėl galime teikti kokybiškas paslaugas bendrijoms ir asociacijoms.

Apskaitos politikos parengimas ir kontrolė

Apskaitos procesų organizavimas ir kontrolė

 

Turite klausimų? Susisiekite su mumis.

Integre.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su Integre.lt slapukų politika.

Sutinku