Mūsų klientai

Ban Vita
Kitchen
Bio Circle
Rem Logistic
Texus
Vaičiūnas
Norfa
assorti
KAMs

Čia pateikiame tik keletą įmonių su kuriomis dirbame dėl konfidencialumo susitarimų.

Klientai apie mus

logo

Esame logistikos įmonė su nuosavu vagonų parku ir gabename krovinius į visas NVS šalis. Specializuojamės tiek multimodaliniuose pervežimuose, tiek krovinių ekspedijavime ir vagonų pristatyme. Mums labai svarbu, kad finansus tvarkytų tikri profesionalai, todėl sėkmingam bendradarbiavimui pasirinkome “Integre”. Ši įmonė puikiai tvarko buhalterinę apskaitą, laiku paruošia ataskaitas, prisiima visišką atsakomybę už atliktų darbų kokybę, greitai reaguoja į užklausas, operatyviai sprendžia iškilusias problemas bei yra lankstūs ir patikimi. Atliekamais darbais esame nuoširdžiai patenkinti, todėl drąsiai galime rekomenduoti kitoms įmonėms pasirinkti būtent UAB “Integre”.

Renatas Šimkonis

Direktorius, UAB "REM Logistic"

Esame įmonės Integre klientai jau ne vienerius metus ir galėtumėme drąsiai rekomenduoti įmonės paslaugas kitiems. Buhalterės pasižymi ne tik aukšta kompetencija, bet ir maloniu bendravimu. Įmonės darbuotojai, su kuriais mums tenka bendrauti, visuomet pasiruošę ne tik pagelbėti, tačiau ir patarti. Į visus iškilusius klausimus sulaukiame greito bei išsamaus atsakymo.

Audronė Kužmarskytė

Direktorė, UAB "Instant Baltic", UAB "Instant Lietuva", UAB "Instant Business Services"

assorti

Su samdomomis buhalterijomis dirbu jau daugiau kaip 20 metų ir galiu drąsiai pasakyti, kad UAB Integre buhalteriai yra tiek kompetentingi, o vadovai tiek atsakingi, kad aš niekada nesuabejoju, kad turėsiu kokių nors problemų buhalterinės apskaitos srityje… Viskas būna išsprendžiame daugiau nei tikiesi. Sakoma, kad įmanoma tik 99,99% kokybė, Integre pavyzdys mane įkvepia ir savo bendrovėje siekti 105% kokybės …
Tikrai Integre kompanijos niekam nerekomenduočiau – ir tai grynai iš savanaudiškų paskatų , nes jie yra per daug geri, kad aš jais su kuo nors norėčiau dalintis …

Verneris Pugžlys

Direktorius, UAB "Assorti"

Esame kontaktų centras TELENORDI, kurie nuo pat įmonės įkūrimo naudojasi INTEGRE paslaugomis. Ši įmonė mums labai patinka, –  turi profesionalius ir į klientą orientuotus buhalterius, esant poreikiui kompetentingai konsultuoja visais finansų klausimais. Šios įmonės teikiamų paslaugų kokybe esame patenkinti, darbai atliekami laiku ir kaip sutarta. Jau keletą kartų esame INTEGRE sėkmingai rekomendavę kitoms įmonėms, o ateityje mielai tai darysime ir toliau.

Laurynas Savickas

Direktorius, UAB "Telenordi"

Turite klausimų? Susisiekite su mumis.

Mūsų svetainė naudoja slapukus (angl. Cookies) skirtus sklandžiam svetainės veikimui, kurie apie Jus nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus atpažinti. Slapukų politika.

Sutinku