Euromontas“ – sparčiai auganti įmonė, veiklą vykdanti metalinių konstrukcijų, technologinių įrenginių bei vamzdynų gamybos ir montavimo srityse. „Euromontas“ ne tik įgyvendina projektus Lietuvoje, pagaminta produkcija taip pat eksportuojama  į įvairias Europos šalis, tokias kaip Nyderlandai, Prancūzija, Suomija bei Latvija.

Kodėl įmonei prireikė buhalterinių paslaugų?

Įmonės direktorius Žygimantas Kučinskas pasakoja, kad iš pradžių ieškojo vyr. buhalterio, kuris prižiūrėtų vidinius įmonės procesus. Tačiau kolega davė puikų patarimą – paieškoti įmonės, kuri teikia buhalterines paslaugas. „Rinkomės iš kelių variantų, visgi profesionalus įmonės vadovės Vaidos Jociutės požiūris į mūsų įmonės pageidavimus lėmė, kad pasirinkome „Integre“, kaip savo partnerį“, – teigia Ž. Kučinskas.

Kodėl būtent „Integre“?

Ž. Kučinskas pasakoja, jog „Integre“ pranašumas – platus teikiamų paslaugų pasirinkimas bei puikus kainos ir kokybės derinys. „Pradėjus bendradarbiauti su „Integre“ pastebėjome itin profesionalų požiūrį į mūsų įmonės keliamus lūkesčius. Pajutome ir lankstumą, greitą reagavimą į iškilusius klausimus. Visų pasiūlymų sulaukdavome laiku, todėl su komunikacija problemų nekilo. Naudodamiesi  „Integre“ paslaugomis turime  galimybę daugiau laiko skirti savo verslui, nebereikia rūpintis buhalterine apskaita“, – sako Ž. Kučinskas.

Ką nuveikėme kartu su „Euromontas”?

Pradėję bendradarbiavimą, didelį dėmesį skyrėme darbų optimizavimui, procesų dėliojimui. Optimizavome dvi pagrindines kryptis – darbo užmokesčio darbų proceso optimizavimas bei efektyvesnis personalo dokumentų valdymas. Taip pat aukštą prioritetą skyrėme įmonės finansininkės konsultacijoms įvairiais kasdieniniais bei optimizavimo klausimais. Mūsų vienas iš tikslų buvo palengvinti ir sumažinti kliento skiriamą laiką finansiniams klausimams/darbams.

Iššūkiai ir kelias į bendras pergales

Iš pradžių pastebėjome, kad įmonėje buvo nemažai rankinio darbo, todėl stengėmės identifikuoti darbus, kuriuos galima optimizuoti – taip sumažindami laiko kaštus.

Įmonės „Euromontas” apskaita yra ypatinga tuo, jog plačiai išvystyta valdymo apskaita, t.y. gana griežtas paskirstymas pagal objektus. Apskaitos perėmimas buvo greitas ir sklandus, nes visą laiką jautėme didelį kliento įsitraukimą.

Tik pirmyn

Bendradarbiaudami su „Euromontas“ ir toliau sieksime išlaikyti aukščiausią teikiamų paslaugų kokybę, tęsime bendradarbiavimą, o taip pat numatyta ir didinti teikiamų paslaugų apimtis.

Esame dėkingi klientui už pasitikėjimą!

UAB „Euromontas“ internetinė svetainė: www.euromontas.lt