„GoIT“ veiklos sritis – IT aptarnavimo paslaugos, debesų kompiuterijos ir duomenų saugumo sprendimai visose Baltijos šalyse. Daugiau nei 500 įmonių, nuo smulkaus iki stambaus verslo, jau parodė pasitikėjimą „GoIT“ ir perdavė savo IT priežiūrą. Ši įmonė dirba su gamybos, teisės, farmacijos, reklamos, pramonės, statybų bei konsultacijų bendrovėmis, o jos pagrindinė užduotis – užtikrinti verslo klientų nenutrūkstamą veiklą, tad „GoIT“ visad efektyviai reaguoja ir sprendžia įvairius technologinius sutrikimus.

Kodėl įmonei prireikė buhalterinių paslaugų?

Kaip teigia „GoIT“ vadovas Tomas Kirchovas, įmonė ieškojo apskaitos partnerių, kurie ne tik nuosekliai laikytųsi susitarimų ir išspręstų kylančius buhalterinius klausimus, tačiau užimtų stipraus, kompetentingo partnerio rolę bei pasiūlytų įžvalgų, sprendžiant įvairius buhalterinius klausimus su partneriais bei klientais.

Kodėl būtent „Integre“?

T. Kirchovas tikina, kad „Integre“ pasirinko dėl sugebėjimo prisitaikyti prie jų įmonės poreikių, modernaus požiūrio į apskaitos tvarkymą bei didelės komandos, kurioje „GoIT“ apskaita nėra priklausoma nuo vieno specialisto.

„Integre“ išsiskyrė tuo, kad apie mūsų poreikius su mumis kalbėjo konkrečiai. Jie buvo profesionaliai pasiruošę, susipažinę su mūsų viešai prieinama informacija, gilinosi į mūsų vidinę specifiką ir poreikius. Nuo pirmo susitikimo atrodė, kad „Integre“ mus girdi ir patenkins mūsų poreikius. „GoIT“ per 5 metus išaugo 4 kartus ir toliau plečiasi, tad mums itin svarbu turėti partnerį, kurio nereikėtų prižiūrėti. Dabar yra net atvirkščiai – „Integre“  atstovauja „GoIT“  ir sprendžia mūsų klausimus, – pasakoja įmonės vadovas T. Kirchovas.

 

Ką nuveikėme įgiję kliento pasitikėjimą?

„Integre“ vadovė Vaida Jociutė pasakoja, kad pradėjus darbą su klientu daug dėmesio yra skiriama abipusio supratimo ir ryšio kūrimui. Nuo pat pirmų užklausų, stengiamės efektyviai atsakyti į visus kylančius klausimus, o tai klientui leidžia operatyviai priimti tinkamiausius sprendimus verslui. Pradėję tvarkyti kliento apskaitą, optimizuojame dokumentų tvarkymą, duomenų ir informacijos suvedimą į sistemą, ir taip galime patenkinti poreikį matyti realius verslo ir finansinius rezultatus.

Pasak V. Jociutės, „GoIT“ yra inovatyvus ir dinamiškas verslas, todėl ir mes patys jaučiame stimulą neatsilikti nuo naujovių, ir ne tik žodžiais, bet ir darbais įrodyti, kad esame ne tik buhalterines paslaugas teikianti įmonė, bet ir patikimas partneris“.

Iššūkiai ir kelias į bendras pergales

T. Kirchovo teigimu, įmonės „GoIT“ apskaita išsiskiria tuo, kad įmonė teikia ne tik IT priežiūros paslaugas, bet turi ir prekių sandėlio apskaitą. „Nors apskaitos perėmimas yra nemažas iššūkis, o tinkamo ir efektyvaus proceso susidėliojimas užtrunka, bet šį kartą viskas įvyko itin sklandžiai, nes jautėme didelį „Integre“ įsitraukimą. Net ir dabar dažnai sulaukiame įvairių patarimų ir įžvalgų, ką galėtume daryti efektyviau, kad darbas būtų patogesnis, sklandesnis ir efektyvesnis“.

Tik pirmyn

V. Jociutė sako, kad „Integre“ ypač vertina sukurtus tvirtus tarpusavio santykius su „GoIT“ įmone.  Tikimės ir toliau sėkmingai žengti koja kojon kartu, siekiant ne tik operatyviai spręsti iškilusius klausimus, bet ir ieškant geriausių sprendimų verslo augimui bei kuriant pridėtinę vertę.