Apie UAB „Polimaster Europe

Pagrindinė UAB „Polimaster Europe“ verslo kryptis – profesionalios radiacijos aptikimo, stebėjimo ir kontrolės įrangos projektavimas bei gamyba. Tvirta techninė bazė kartu su pažangiausiomis technologijomis virsta unikaliais techniniais sprendimais ir pasaulinio lygio gaminiais, kurie užtikrina žmonių saugumą ir sumažina radiologinio terorizmo grėsmę.

Įmonės tikslas – sukurti pažangias technologijas, kurios leistų greitai ir tiksliai aptikti radiaciją, sumažinti radiologinio terorizmo grėsmę ir užtikrinti žmogui saugią aplinką.

Kodėl įmonei prireikė buhalterinių paslaugų?

Bendrovės „Polimaster Europe“ direktorius Donatas Sirgedas pasakoja, jog turėjo ilgametę partnerystę su finansų direktore bei buhaltere. Laikui bėgant bei įmonei sparčiai augant, išsiskyrė požiūris ir pradėjo neatitikti darbo principai, todėl teko ieškotis naujų partnerių.

Kodėl būtent „Integre“?

Sirgedas teigia, jog renkantis partnerius labiausiai sužavėjo „Integre“ patirtis, rekomendacijos bei atsiliepimai, kuriuos pateikė su „Integre“ dirbusios įmonės.

,,Šiuos partnerius pasirinkau dėl kitos įmonės rekomendacijų, sistemiško požiūrio jau nuo pirmo susitikimo bei darbo patirties su panašiomis gamybinėmis eksportuojančiomis įmonėmis‘‘, – sako D. Sirgedas.

Direktorius pasakoja, jog bendradarbiaujant su „Integre“ jaučiamas atvirumas ir noras padėti sprendžiant problemas.

Iššūkiai ir kelias į bendras pergales

Bendrovės „Polimaster Europe“ apskaita yra ypatinga tuo, jog įmonėje yra kaštų centrai pagal departamentus (finansų, pardavimų, pirkimų, žmogiškųjų išteklių ir t.t.), transporto ir muito sąnaudų priskyrimas prekių savikainai iškart prekių pirkimo operacijose. Ataskaitos sudėtingos ir tuo, kad teikiame ataskaitas pagal kliento nustatytas formas susijusioms įmonėms. Šioms ataskaitoms informacija renkama ne automatiškai išsitraukiant iš programos, o analizuojant ataskaitas iš programos įvairiais pjūviais.

Pradėję bendradarbiavimą jautėme didelį kliento įsitraukimą, atlikome visą eilę darbų – pirmiausia automatizavome ataskaitų ruošimą bei optimizavome duomenų surinkimą, taip sumažinant laiko kaštus. Tuomet sutvarkėme personalo ir algų skaičiavimo modulius, padėjome sudėlioti pinigų srautų planavimą bei įmonėje pasikeitus procesams ir atsakomybėms, teikėme konsultacijas dėl buhalterinių procesų. Taip pat drąsiai priimame iššūkį dirbti su nauja, mums nepažįstama, bet kliento poreikius labiau atitinkančia ERP sistema.

Tik pirmyn

Bendradarbiaudami su „Polimaster Europe“ išlaikysime aukštą teikiamų paslaugų kokybę ir toliau sieksime  ieškoti ir įgyvendinti reikiamus sprendimus, kad ir toliau kartu augtume ir tobulėtume. Esame dėkingi klientui už pasitikėjimą!

UAB „Polimaster Europe“ internetinė svetainė: www.polimaster.eu